Sedadlá

Plastové sedadlo sklopné pomocou samotiaže. Užšie sedadlo vo vyklopenom stave umožňuje vyššiu priechodnosť v uličkách. Sedadlo má otočnú kulisu, ktorá umožňuje nehlučné vyklápanie a je navrhnutá tak, aby pri vandalizme došlo k deštrukcii len kulisy a nie celej sedačky. Údržba a výmena tohto dielu je podstatne jednoduchšia a lacnejšia ako výmena celého sedadla. Konštrukcia sedadla je tvorená pevným oceľovým rámom v operadlovej aj v sedadlovej časti, ku ktorému je uchytené plastové operadlo a sedadlo. Sedadlo dosahuje vynikajúcich pevnostných parametrov. Dokladom sú certifikáty zo skúšebne TÜV a potom získaná značka GS.

Celopastové monolitické sedadlo s dvojplášťovým operadlom . Má využitie v interiéri, aj vo vonkajšom prostredí vďaka odtokovému kanáliku v najnižšom bode sedadla. Používa sa na uchytenie priamo na stupeň, alebo čelo stupňa pomocou oceľovej konštrukcie povrchovo upravenej žiarovým zinkom. Uchytenie je pomocou dvoch kotiev cez montážne otvory bez použitia pomocných plechov. Súčasťou sedadla je plastový číselník.

Celoplastové monolitické sedadlo. Jeho malé rozmery umožňujú využitie aj na malých športových zariadeniach. Má využitie v interiéry ako aj vo vonkajšom prostredí vďaka odtokovým kanálikom v najnižšom bode sedadla. Je veľmi vhodné na uchytenie priamo na stupeň. Montuje sa s dvoma kotvami cez dva montážne otvory za pomocou dvoch plechových držiakov. Tie sú k sedadlu v spodnej časti uchytené štyrmi samoreznými vrtmi. Je možné aj osadenie na čelo stupňa pomocou oceľovej konštrukcie povrchovo upravenej žiarovým zinkom. Súčasťou sedadla je plastový číselník.